ULTRA – novinka

ULTRA, nový a technologicky nejpokročilejší vstupní panel, který nabízí maximálně snadnou instalaci. Tento modulární vstupní panel se vyznačuje moderním designem, který byl vytvořen tak, aby se přizpůsobil široké škále aplikací, od malých až po velké komplexy. Rámy z tlakově litého hliníku zvyšují odolnost vstupního panelu vůči povětrnostním vlivům.

Prezentační video: https://www.youtube.com/watch?v=DjZPHxk61bs

 

                                                                          

 

K dispozici ve variantě pro zapuštěnou nebo povrchovou montáž (varianta pro povrchovou montáž má tloušťku pouhých 35 mm). Snadná instalace a konfigurace díky inteligentnímu programování tlačítek pro volání. K dispozici v audio a audio/video verzi s barevnou videokamerou. Tlačítka jsou vyrobena z plastu opatřeného úpravou proti žloutnutí. Soumrakový senzor pro automatické vypnutí podsvícení jmenovky během denních hodin.


 

Ultra je vyroben z nejlepších materiálů vybraných na základě četných studií a testů odolnosti proti vodě, prachu a nárazu.

Rám z tlakově litého hliníku nabízí vysokou odolnost vůči atmosférickým vlivům, chemické korozi a UV záření.

Plastová tlačítka jsou vyrobena z metakrylátového materiálu, který zabraňuje otupení a žloutnutí – stejného, jaký se používá pro světelné sestavy v motorových vozidlech – a zaručuje tak nejvyšší odolnost vůči teplu a špatným povětrnostním podmínkám.


 


Příklad zapojení digitálního dvoudrátového systému dvou vstupních panelů: