O nás – jsme přímý dovozce Comelit

CANTEL s.r.o. přímý dovozce COMELIT

Na těchto stránkách najdete linkové komunikátory (dveřní telefonní komunikátory) naší výroby a také komplexní řešení domovních komunikačních systémů od italské firmy Comelit Group S.p.A. – výrobce domácích audio telefonůbarevných videotelefonůkódových zámkůvchodových komunikátorůpoštovních schránek, kamerových systémů a přístupových systémů.
Výrobky jsou určeny pro rodinné domy i pro velké a rozsáhlé objekty s desítkami až stovkami uživatelů.


Cantel

O firmě Cantel s.r.o.:

Od roku 2005 se zabýváme vlastním vývojem a výrobou dveřních telefonních komunikátorů a telekomunikačních zařízení, jsme přímým dovozcem špičkových výrobků světově uznávaného výrobce Comelit Group S.p.A.
Jsme pravidelně školeni a doškolováni přímo od tohoto výrobce abychom Vám poskytovali vždy dokonalou podporu pro široký sortiment systémů domácích telefonů a videotelefonů.

Pro montážní firmy, projektanty a obchodníky pořádáme technická školení a poradenství
Zajišťujeme kompletní dodávku materiálu pro montážní firmy, samotné montáže, instalace a rekonstrukce domácích telefonů od rodinných domků až po komplexy panelových domů. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků Cantel a výrobků firmy Comelit.
Výrobky je možné si prohlédnout a vyzkoušet v naší předváděcí místnosti.


 Jsme přímým dovozcem a distributorem výrobků firmy Comelit Group S.p.A.

 

Comelit – výstava 2022: https://www.youtube.com/watch?v=Y93Ce_3dzg8

 

O firmě Comelit Group S.p.A:

Firma byla založena v roce 1956 a již od prvních začátků se zařadila mezi špičkové výrobce domácích telefonů a komunikátorů. Sídlí 50km severně od města Bergamo v severní Itálii.


Comelit je průkopníkem v nabídce unikátních technologií a designů. Výrobky Comelit jsou pravidelně oceňovány prestižními oceněními za design a technologie.

 

 

 Hlavní pobočky skupiny Comelit najdeme v 17ti zemích Evropy, Asie a Ameriky.