Audiotelefony bez obrazu

Se sluchátkem

Audio telefon se sluchátkem – nejnovější model telefonu od firmy Comelit se dvěma  tlačítky s rozměry 105 x 191 x 28 mm, který se v tomto designu dodává v několika provedeních vnitřní elektroniky, které jsou vzájemně zcela nezaměnitelné a jsou určené pro konkrétní typ kabeláže systému. Pro digitální dvoudrátový audio systém, digitální dvoudrátový video systém a pro analogovou kabeláž 4+n vodičů, používanou ve starších systémech a v současných audio Kitech.

 

 

Na telefonu je z levé strany přepínač pro regulaci intenzity nebo úplného vypnutí  příchozího zvonění. Spodní tlačítko je určeno pro otevírání dveří, druhé tlačítko je pro universální použití a nemusí být v systému použito.

 

 

 


 

Bez sluchátka

Nejnovější model hadsfree telefonu od firmy Comelit s dotykovým ovládáním a minimálními rozměry 105 x 105 x 20 mm a montáží na stěnu. Je vybaven 5ti dotykovými tlačítky s LED podsvícením. Umožňuje regulaci hlasitosti hovoru a regulaci intenzity příchozího zvonění s možností změny vyzváněcí melodie a připojení tlačítka zvonění u dveří bytu (telefon pak po stisku tohoto tlačítka vyzvaní jiným tónem).

Obsahuje tlačítko pro příjem a ukončení hovoru, tlačítko pro otevření dveří, tlačítko pro vypnutí příchozího zvonění (indikováno svitem červené LED u tlačítka se znakem přeškrtnutého zvonku) a dvě univerzální programovatelná tlačítka, která ale nemusí být v systému využita k žádné funkci. Mohou sloužit například pro interkomové volání na jiného uživatele, otevírání vjezdové brány, rozsvěcování světel, atd…

 

 

Telefon je určen pouze pro videosystémy s digitální dvoudrátovou kabeláží. Není určen pro dvoudrátové digitální audiosystémy bez kamery a pro systémy s analogovou kabeláží 4+n vodičů.